Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,5kg - 1kg

Cena

Cena

  • 516,00 zł - 1 354,00 zł

Baterie kuchenne

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Bateria kuchenna FIMA
-30% Cena podstawowa 1 933,81 zł Cena 1 353,67 zł

Bateria kuchenna FIMA

  • -30%
Dostępność Produkt na zamówienie.

Nowoczesne baterie kuchenne muszą być przede wszystkim funkcjonalne, ale powinny także spełniać rolę dekoracyjną. W naszej ofercie znajdują się modele zarówno o nowoczesnym designie, jak i klasycznym wyglądzie.

Baterie kuchenne dzielą się na dwa rodzaje – baterie stojące i baterie naścienne. Ten drugi typ wybierany jest w ostatnich latach coraz rzadziej ze względu na trudniejszy montaż i ewentualny demontaż. Klientom, którzy decydują się na ścienne baterie kuchenne polecamy także szeroki wybór płytek ceramicznych. Dobrze przed podłączeniem instalacji mieć już wybrany materiał na ochronę ściany.

Stojące baterie kuchenne

Montaż stojącej baterii kuchennej jest zdecydowanie prostszy – mocuje się ją przy otworze w blacie lub zlewozmywaku, bez ingerencji w ścianę. Armatura doprowadzająca wodę jest ukryta w zabudowie.

Podłączenie sztorcowej baterii kuchennej jest zdecydowanie prostsze niż w wypadku baterii ściennej – także w wypadku awarii lub wymiany sprawia ona zdecydowanie mniej kłopotów. Nasi Klienci doceniają te ułatwienia i częściej wybierają stojące baterie kuchenne. Decydując się na odpowiedni model, często dobierają razem z nim odpowiednią miskę z naszej oferty umywalek i zlewów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub samodzielnego zakupu wybranego modelu przez internet.