Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 41,5kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 298,00 zł

Płytki ceramiczne

Jest 130 produktów.

Pokazano 1-21 z 130 pozycji

Aktywne filtry

Płytki ceramiczne łazienkowe | Glazura, gresy, spieki

Ceramiczne płytki łazienkowe to najpopularniejszy sposób wykończenie ścian i podłóg w łazienkach. Są powszechnie cenione ze względów praktycznych – bardzo dobrze chronią powierzchnie przed wilgocią, ale także z powodów estetycznych – dają duże możliwości wystroju wnętrza.

Dobrze zaaranżowana łazienka ma wyrazisty styl z odpowiednio dobranymi urządzeniami i sprzętami - od jednouchwytowej baterii umywalkowej po meble. Dla podkreślenia spójności najważniejszy jest jednak wybór właściwych ceramicznych płytek łazienkowych. Szczególnie ważną rolę spełniają w małych pokojach kąpielowych, w których odpowiednia aranżacja może wizualnie zniwelować niedogodności związane z przestrzenią. W naszym sklepie zapewniamy duży wybór wzorów, rodzajów i rozmiarów płytek, które pomogą odpowiednio wyposażyć łazienkę.

Płytki na podłogę lub ścianę, płytki na taras

Wybierając płytki łazienkowe nie można zwracać uwagi tylko na wzór – ważne są także parametry techniczne. Każdy produkt ma ściśle określone najważniejsze właściwości użytkowe – antypoślizgowość, nasiąkliwość, ścieralność. W przypadku płytek na taras ważna jest także mrozoodporność. Od parametrów technicznych zależy w jaki sposób powinny być wykorzystywane ceramiczne płytki łazienkowe – czy można kłaść je na podłogę, czy nadają się na ścianę np. w pobliżu miski WC.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i udzielą rad przy dokonywaniu wyboru. Zapraszamy do zakupów przez internet lub odwiedzin naszych salonów w Gdyni i Rumi.