Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 3,7kg

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 1 019,00 zł

Deski sedesowe

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-21 z 35 pozycji

Aktywne filtry

-30% Cena podstawowa 253,87 zł Cena 177,71 zł

Zawiasy do deski...

  • -30%
Dostępność Produkt na zamówienie.

Wybór deski sedesowej to nie jest błaha decyzja. Przede wszystkim należy precyzyjnie dobrać odpowiedni rozmiar do miski WC, ale model deski klozetowej powinien być także dopasowany do stylu całej łazienki. W naszym sklepie mamy szeroką ofertę desek sedesowych w rożnych rozmiarach i wzorach.

Podstawowym zadaniem przy wyborze deski, jest dopasowanie odpowiedniej długości, szerokości i kształtu do miski. To najprostsze zadania, ale wymaga precyzyjnych danych o wymiarach. W drugiej kolejności nasi Klienci decydują o rodzaju deski sedesowej – wolnoopadającej czy tradycyjnej. Obecne większość z nich wybiera pierwsze rozwiązanie, ale w naszej ofercie nie brakuje modeli dla zwolenników systemu bez hamowania opadania klapy.

Deski sedesowe wolnoopadające dopasowane do stylu łazienki

Nasz sklep oferuje produkty w zróżnicowanych stylach. Dobranie modelu deski sedesowej wolnoopadającej do stylu łazienki nie powinno sprawić u nas trudności.

Klienci najczęściej decydują się na zestawy w tradycyjnej bieli łazienkowej i modeli o takiej barwie jest najwięcej w naszej ofercie. Jednak coraz częściej do łazienek są wprowadzane ciemne kolory. Nadaje im to nowoczesny charakter o czystej elegancji. Wymaga to także dostosowania do niego mebli łazienkowych. Dla miłośników takich rozwiązań przygotowaliśmy odpowiednie modele desek sedesowych wolnoopadających.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Duży wybór urządzeń pozwala wyposażyć łazienkę nie tylko w niezbędne sprzęty, ale stworzyć z niej klimatyczne, unikalne miejsce. Jej charakter podkreślą także dobrze dobrane płytki łazienkowe, które również można wybrać w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów przez internet.