Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 14kg

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 836,00 zł

Stelaże podtynkowe

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Armaturę sanitariatów można ukryć w ścianie dzięki zamontowaniu stelaży podtynkowych. To konstrukcja ze spłuczką schowana za ścianką, do której instaluje się miskę ustępową lub bidet.

Coraz większą popularnością cieszą się łazienki urządzone w sposób minimalistyczny. Oszczędna aranżacja wymaga m.in. ukrycia pod łazienkowymi płytkami ceramicznymi rur i wężyków, czy schowania ogrzewania w podłodze. Niektóre części ściennych instalacji można ukryć dzięki nowoczesnym stelażom podtynkowym, do których bezpiecznie montuje się nie tylko miski ustępowe i bidety, ale także umywalki, pisuary, baterie, czy uchwyty dla niepełnosprawnych.

Spłuczka połączona ze stelażem podtynkowym

W naszym sklepie oferujemy przede wszystkim stelaże podtynkowe razem ze spłuczkami. Konstrukcję można dodatkowo oddzielić od łazienki warstwą styropianu, który wytłumi hałas spuszczanej wody i zapobiegnie kondensacji pary wodnej na zewnętrznej ściance zbiornika.

Dobierając do stelaża podtynkowego miskę ustępowądeskę sedesową wolnoopadającą można stworzyć kompletny zestaw łazienkowy. Wszystkie jego elementy są dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów i do zakupów przez internet lub odwiedzenia naszych salonów w Gdyni i Rumii.